Beyaz Hindi Etlik Civciv

Beyaz Etlik Hindi Civciv

Firmamızda Beyaz Hindi Civciv i satışı yapılmakta dır.

Satışını yapmış olduğumuz Hindiler et verimi yüksek hindi lerdir.Hindi civcivlerimzi erkek dişi karışık olarat satışı yapılmakta dır.

Her ile gönderimi yapılmakta dır.

Hindi Satışımız mınumum 500 adet tir.

NOT::Tüm ürünlerimizin fiatları için anasayfada FİAT’LAR VE SİPARİŞLER kısmınına girmeniz yeterli dir.

beyaz etllik hindi civciv

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde  Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

 

Yorumlar

  saban

  merhaba
  Hindi çiftliği kurmayı planlıyorum. 10 dönümlük arazide kapalı şekilde nasıl bir tesis kurulabılır. kaç tane hindi yetişir.

  teşekkürler

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  sitemizi inceleyerek bilgi alabilirsiniz.kümeslerimizi inceleyebilirsiniz.
  10 dönümlük araziyi 2500 ile başlayarak 5000 e kadar çıkabilirsinz.
  1 günlük hindi satışlarımız mevcuttur. beyaz hindi 10 tl.siyah hindi 7 tl dir
  05533779959 dan sipariş bırakabilir bilgi alabilirsiniz.ilginiz için tşk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir