Dezenfeksiyon ve Vitamin

Dezenfeksiyon ve Vitamin

Kümesler de Dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon tavuklarınızı koyuçağınız kapalı kümes ve çevresi için zararlı mikrop ve bakteriler den kurtlulmak için yapılan işlem dir.

Dezenfeksiyon yapmak için bir çok konsiriksiyonda ve değişik kullanım şekli olan ürünler kullanabilirsiniz.

Kümeslerde Dezenfeksiyon yapaçağınız zaman kümesinizin iyiçe kaba temizliği yapılmalı ve sonrasında kullanacağınız malzeme ve uygulama şekline göre doğru şekilde yapılmalı dır..

Sürekli bilinçsizçe dezenfeksiyon yapılması da doğru değil dir,  unutmayın ki sürekli Dezenfeksiyon yapmak yararlı bakterileri de yok edilmesi demek tir,bu durumda da çok daha ciddi olumsuz sonuçlar oluşabilir.

Kesinlikle Dezenfeksiyon yapaçağınız zaman profösyönel bir bilgi almadan danışmadan yapmayınız.

Firmamız da tüm Dezenfeksiyon ve Ekipmanları  satışı yapılmakta olup,  danışmanlık için her zaman arıyabilirsiniz.

VİTAMİN:

Vitamin tavuklar için belli periyotlarda ve şartlara göre verilir. Vitamin hayvannın o anki durumuna göre kullanım şekli degildir.

Vitamin koruyuçu,  tedavi ye yardımçı olma gibi durumlarda farklı ölçü ve periyotlarda kullanılmakta dır.

Tavuk lar için bir çok Vitamin ve mineral destek olan ürünler var dır.

Firmamızı arıyarak müşteri temsiçilerimiz den kullanım bilgisi almanızı tavsiye ederiz.Bilinçsizçe vitamin yada destek ürünler kullanımı uygun değil dir.

Her türlü vitamin ve mineral destek ürünler için firmamız dan satış desteği alabilirsiniz

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde  Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alabilirsiniz..

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir