Etlik Tavuk

Etlik Tavuk

Et Tavukçuluğu Türkiye de endüstiriyel sanayi tipi yapılmakta dır.Ançak son yıllarda doğal ve organik yumurtaya olan talep ile birlikte doğal veya organik et tavuğu talep i de büyümekte dir..

Firmamız da doğal salma açık besi tavukçuluğu yetiştiriçiliği yapmak  üzere doğal yapıya uygun olan et tavuğu ırkların dan  belli bir dönem e kadar yetiştirip doğal et tavukçuluğu ve organik tavukçuluk yapıçak kişi ve kurumlara satışını yapmakta dır.

Doğal ve organik et tavukçuluğu doğal yapıya uygun olan et verimi yüksek ırklar kullanılmakta dır.Firmamız da buna göre Saso ve ırkı olan et verimi yüksek salma olarak beslenmeye uygun ırkların üretimi yapmakta dır.

Firma mızda Saso ırkının dan 30, 45 ve 60 günlük olarak yetiştirilmekte olup,kesim e toplamda 90 gün ve 100 gün arasın da 2.5 kg  ila 3.5  kg canlı kg a ulaşmakta dır.

30.nisan 117IMG-20150509-WA0049received_165454396144719120.AĞUSTOS 679k3930.nisan 118sdsdd

 

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuş dur. dogalciftlik.net internet sitemizde  Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. İster kredi kartı ile taksit imkanı ster havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz.dogalciftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir