Ev Tipi Konteynır

Ev Tipi Konteynır

Salma Tavukçuluk ta ve organik yumurta üretimi  yapan çiftlikler için pratik konaklama ve işçi evi olarak kullanılan model dir.

Ev Tipi Konteyır lar 3 bölüm odas içinde banyo,tuvalet ve lavabosu ve mutfak tezgahı ve lavabosu ve tüm giderleri bulunmakta dır.

Ayrıca giriş ana kapısı demir saç tan ve oda kapıları da amerikan kapı dır.

İçerisinde olması gereken aydınlatma ve elektirik tesisatı var dır.

NOT::Tüm ürünlerimizin fiatları için anasayfada FAİT’LAR VE SİPARİŞLER kısmınına girmeniz yeterli dir.

20150805_105432Konteynırlar20150805_10534220150805_105355

OFİS KONTERNIR - 01

OFİS KONTERNIR – 01

 

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

Yorumlar

    Burhan Maden

    Ev tipi konteyner fiyat ıne kadar ve nakliyesi size mi ait, size aitse artı nakliye ne kadar alınıyor

    Doğal Çiftlik

    Tüm ürünlerin fiatları ve detayları için ONLİNE SATIŞ SİTEMİZ :: http://www.tavukmarketi.com u inçeliyebilrisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir