Yumurta Yemi

Yumurta Yemi

Firmamız isteyen müşterileri için standart klasik yumurta yemi üretimi ve satışı yapmakta dır.

İstenilen her ile anlaşmalı nakliye firmaları ile yumurta yemi gönderimi yapılmaktadır.

Yumurta yemi en az 1 ton ve üzeri satış yapılmakta dır.Nakliye üçreti uygun anlaşmalı nakliyelerle gönderilir müşteriye aittir.

Yumurta Yemi 50 kg lık çuvallar halinde paketlenip gönderilmekte dir.

Yumurta Yemi hakkında detaylı bilgi almak için irtibat telefonlarımızı arıyabilirsiniz.

NOT::Tüm ürünlerimizin fiatları için anasayfada FAİT’LAR VE SİPARİŞLER kısmınına girmeniz yeterli dir.

KLASiK YUMURTA yemi746x1000

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

 

Yorumlar

  MUSA

  Sayın İlgili,

  Yemin 1 ton fiyatını ve 50 kg çuval fiyatını verebilir misiniz.
  İyi çalışmalar dilerim.

  Doğal Çiftlik

  doğal yem ton fiatı 1300 tl yani 50 kg lık çuval da 65 tl dir.

  Doğal Çiftlik

  DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ VE SİTEMİZİ ZİYARETÇİLERİ SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK VE TÜM ÜRÜNLERİMİZİN DETAYLI FİATLARINI İNÇELEMEK VE HER TÜRLÜ ÖDEME ŞEKLİ İLE KOLAY VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ YAPABİLMEK İÇİN ONLİNE SATIŞ SİTEMİZ http://www.tavukmarketi.com U İNÇELİYEBİLİRSİNİZ.
  SİTEMİZDE BULUNAN SATIŞ VE SİPARİŞLER KISMINI TIKLADIĞINIZDA DİREK http://www.tavukmarketi.com YÖNLEDİRİLMİŞ OLURSUNUZ.
  Daha kolay ve daha hızlı ürün fiatlarını öğrenmek için ONLİNE SATIŞ SİTEMİZİ KULLANMALISINIZ. http://www.tavukmarketi.com

  hasan alpaslan

  benim 3 dönüm arazim var burada yumurta tavuğu beslemek istiyorum serbest gezsinler istiyorum yani doğal olsun.bunun maliyeti nedir? mesala 1000 tavuk için konuşuyorum bukadar tavuğun işçilik ,yem ve ilaç maliyeti ne kadar dır.tavsiye edermisiniz .yonca ekme şansımda var.bu işe girmek sizzce nekadar maliyet getirir boş 3 dönüm yer kümes dahil bir fiyat çıkarabilirmisiniz.şimdiden teşeşşkür ederim.Çevremdek, herkes akıllı ol diyor ama..

  Doğal Çiftlik

  merhaba..
  Sitemizde bulunan SATIŞ VE SİPARİŞ kısmını tıklarsanız direk online satış sitemiz olan http://www.tavukmarketi.com dan tüm ürünlerimizin fiatlarını inçeliyebilirsiniz.www.tavukmarketi.com sitemize üye olabilir ve üye müşteriler için yapılan kampanya ve bilgilendirmelerden faydalanabilirsiniz.

  Çevrendekileriniz akıllı ol demesi türk miletin genelinde var kendi yapmadığı şeyi olumsuz söylemek ama siz başarılı olursanız ilk onlar sisin yaptığınız işe girenler oluçak tır hangi işi yaparsanız yapın..Tüm dünyada çok hızlı büyüyen geleçekteki üretim şekli olan bir iş kolu dur,tüm doğal gıdalar geleçekte herzaman vazgeçilmez bri talep i oluçak tır.ançak en iyi karar kendi kararınız dır

  iyi günler

  Nrknkcr

  500 ile 1000 tavuk ile bu işe başlamak istiyorum çok hevesim var ve yapacağıma inanıyorum arazide sıkıntı yok fakat yumurtaları pazarlayamazsam büyük sıkıntı ve büyük israf pazarlıycak yer bulursam bu işi meslek haline getiricem yardımcı olursanız sevinirim

  Doğal Çiftlik

  merhaba

  sektör de her üretiçi kendi üretmiş olduğu yumurtayı kendi oluşturmuş olduğu şekilde pazarlamasını yapmakta dır,genel anlamda da pazarlama sıkıntısı da yok dur.Salma tavuk yumurtası na çok ciddi talepler var dır ama yinede önçelikle siz kendinize güvenerek ve buna göre karar vermelisiniz.
  Bizlere gelen yumurta alım taleplerini biz müşterilere yönlendirerek yardımçı da olmaya çalışıyoruz ayrıça

  iyi günler

  ali

  Doğal Yumurta Yemi
  Ürün Kodu:DG-01
  Stok Durumu:97000 50 kg çuvalı kdv dahil kaç para

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  tüm maliyet bilgileri görsel resimler online satış sitemizde mevcuttur. inceleyebilirsiniz.
  yem maliyetleri sistemde mevcuttur. nakliye ile gönderim yapılır en az 3 ton siparişiniz gelir bilginize..!

  .
  kafanıza takılan sorularda canlı destek hatlarını arayabilirsiniz.
  0553 377 99 59 & 0224 487 71 93

  Oğuz

  İyi çalışmalar. Yeminizde GDO mevcut mu?

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  canlı destek hatlarımızı arayarak yem bölümünden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.
  iyi günler dileriz http://www.tavukmarketi.com

  Yeliz gökdemir

  Merhaba gezen tavuk 2 yem ton fiyatı alabilir miyim

  Doğal Çiftlik

  yem satışımız şuan yok dur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir