Nipel Suluk

Nipel  Suluk 

Nipel suluk lar tavukçuluk sanayisinde en çok tercih edilen tavuk sulama sistemi dir.Salma Tavukçuluk da ve Organik Yumurta Üretiminde de en çok tercih edilen sistem dir.

Firmamızın üretimhanelerinde ve krumuş olduğu tüm kümesler de nipel suluk sistemi uygulanmakta dır.

Firmamızda Nipel Suluk satışı yapılmakta isternise kurulumları da yapılmakta dır.

Firmamızın satışını ve kurulumunu yapmış olduğu nipel suluk sistemi tüm parçaları hepsi 1. kalite ürünler kullanılmakta dır.

NOT::Tüm ürünlerimizin fiatları için anasayfada FAİT’LAR VE SİPARİŞLER kısmınına girmeniz yeterli dir.

10665693_460487640793696_6297909458394487145_nNiPEL OTOMATiK 380x180prefbarik bileçik1625488_460485634127230_8106150358411014430_n

 

 

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

 

Yorumlar

  Velat

  Suluklarin fiyatı nedir

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  http://www.tavukmarketi.com adresimizden tüm maliyetleri görsel resimlerimizi ekipmanlar bölümünü inceleyebilirsiniz.
  iyi günler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir