Organik Sertifika

Organik Sertifika 

Firmamız organik sertifikalı yumurta üretimi yapmak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz sertifikasyon firması üzerinden sertifika evrak işlemleri ve takibini yapıyoruz.

Organik yumurta üretimi için tüm yasal ve mevzuat gerekli işlemler tarafımızdan sizin adınıza yapılmakta dır.

Organik yumurta üretimi sertifikası alımı için firmamıza başvurabilirsiniz.

Firmamız üzerinden yapaçagınız sertifka alım işlemleri üçreti anlatmamız gereği daha uygun oluçak tır.

Ayrıca tüm mevzuata uygun organik yumurta üretim çiftlikleri anahtar teslim yapıyoruz.

 

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleş tirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

Yorumlar

  soner yalçınkaya

  2 bin adetlik sertifikalı organik yumurta çifliği kurmak istiyorum.

  tahmini max giderim ne kadar olur..

  bilgi verebilir misiniz.

  Doğal Çiftlik

  .Yeni yasaya göre organik olarak 3 günlük civciv yada organik yetişmiş en fazla 45 günlük civciv alıp organik sertifik aşartlarına göre yetiştirmelisiniz.Ve yapılıçak çiftlik kümes vs organik sertifika şartlarına göre olmalı dır.Organik sertifika şartlarını ve maliyetlendirme için irtibat telefonlarımızı aramanız daha sağlıklı bilgi almanız demek .

  Savas

  Hayırlı gunler 10 donum arazı uzerınde 2000 tavuk ile salma organık vede sertıfıkalı yumurta işine gırmek istiyorum.2000 tavuğun sertıfıkasyon vede prefabrık yada cadır sıstemı kümesi ile malıyetlerı nelerdı artı veterıner hıZmetleri için de bilgi verırseniz sevinirim

  Doğal Çiftlik

  sizede hayırlı günler.
  Organik sertifikalı üretim esaslarına göre prefabrik kümes yapabilirisiniz,çadır kümes e sertifika alamassınız,Veterinerlik hizmetlerimiz üçretsiz dir.
  Maliyet bilgisi mail adresinize gönderilmiş tir.

  hayati

  merhabalar. 10 dönüm arazi üzerine 2000 adetlik sertifikalı organik üretim tesisi kurmak istiyorum. lütfen yaklaşık maliyeti mail olarak gönderebilir misiniz?

  Doğal Çiftlik

  SERTİFİKALI ÜRETİM ESASLARI NA GÖRE SADECE KÜMES MALİYETİ GÖNDERİLMİŞ TİR.SERTİFİKALI ÜRETİM ESASLARINA GÖRE SADECE 3 GÜNLÜK CİVCİV VEREBİLİRİZ.

  Sercan fenerci

  5 Dönüm arazi üzerine salma tavukçuluk yapmak istiyorum ilk etapta 500 tavuk ile başlasam bana maliyeti ne olur ve getirisi nedir.bu işe girmek istiyorum ve sitenizi yeni keşfettim her türlü ekipman yem yarka Kümes vs sizden temin edebilirmiyim?saygılar

  Doğal Çiftlik

  Salma tavukçuluk ve organik yumurta üretimi için A dan Z ye herşeyi firmamızdan temin edebilirsiniz.Maliyet bilgisi mail olarak gönderilmiş tir.

  Kadir

  Ben organik çiftlik kurmak istiyorum 1000 tavuk maliyeti ne kasar olur

  Doğal Çiftlik

  MERHABA

  Tüm ürünlerimizin fiyatlarını sitemiz den FİYATLAR VE SİPARİŞ kısmından online satış sitemiz http://www.tavukmarketi.com üzerinden inçeliyebilirsiniz.

  iyi günler

  ebru dolar

  merhabalar, balıkesir erdekte 1500 metrekare kapalı alan olmak üzere toplamda 6 dönüm arazisi olan tavuk çiftliğim var, broiler üretimden organik yumurta üretimine geçiyorum, firma olarak fason üretim yapıyormusunuz ve atak s fiyatını mail olarak atar mısınız. iyi çalışmalar diliyorum.

  Doğal Çiftlik

  Merhaba..
  Fason üretim yapmıyoruz.
  Yarka fiatlarını online sitemiz : http://www.tavukmarketi.com da inçeliyebilirsiniz.

  Abdurrahman Altuğ

  Sayın ilgili
  Konya’da organik yumurta üretimi yapmak istiyoruz. 1.000 tavuk ile başlayıp ilk etapta 2.000 e çıkarmak istiyoruz. Maliyet bilgisi ve benim ayrıca yapmam gereken altyapı ve diğer işlerin sertifika dahil bilgisini varsa teşvik olup olmadığını bilgi verebilir misiniz?
  Iyi çalışmalar dilerim.

  Doğal Çiftlik

  Maliyetler ve ürün fiatlarını inçelemek için sitemizde SATIŞ VE SİPARİŞ ler kısmını tıklamanız yeterli oluçak tır.
  SALMA TAVUKÇULUK yada organik sertifikalı yumurta üretimi için sitemizde bulunan yazıları okuyup bilgi edinebilirsiniz.
  Teşvik genel olarak yok ama bazı şehirlerde bazı devlet kurumları kendi insiyatiflerinde destekler teşvikler verdiler .Bulunduğunuz şehirde tarım il müdürlükleri,beledyeler,tarım kredi koop,kaymakamlıklar,kosgep gibi kurumlara bir danışın .

  sizlerde iyi çalışmalar

  Turgay

  7500 adet kapasiteli salma tavukculuk için ne kadar acık alana ve ne kadar büyüklükte bir kümese ihtiyacım var kümes maliyeti ne kadar olur şimdiden teşekkürler.

  Doğal Çiftlik

  7500 adet için 25/30 dönüm arası arazi yeterli dir.Tüm ürünlerimizin fiatlarını sitemizde bulunan SATIŞ VE SİPARİŞ ler kısmını tıklıyarak direk ONLİNE SATIŞ SİTEMİZ olan http://www.tavukmarketi.com dan inçeliyebilirsiniz.

  Murat

  Hayirli gunler istanbulda salma tavukculuk yapmak icin 10 donum arazi kiralamak uzereyim yeni baslayacagimdan 500 yada 1000 tavukla baslamak istiyorum firmaniz a’ dan z’ ye anahtar teslim kumes yapiyor. Tum ekipmanlarin oldugu paket fiyatlarinizi mail atabilirmisiniz

  Doğal Çiftlik

  merhaba..

  Tüm ürünlerimizin fiatlarını ONLİE SİTEMİZ olan http://www.tavukmarketi.com dna inçeliyebilir,dilerseniz alışveriş yapabilir,üyelik yapmanız halinde tüm haber ve kanpayalardan haberdar olabilirsiniz.

  serhat

  20 yaşındayım öğrenciyim 500 veya 1000 kapasiteli yumurta çiftliği kurmak istiyorum . bu iş için ne kadar arazi gerekiyor. komple maliyeti nedir . devlet destek veriyormu . yardımcı olursanız sevinirim.

  Doğal Çiftlik

  merhaba..
  500 tavuk için 1.5 ila 2 dönüm açık arazi 70 mt2 kapalı kümes gerekli dir,1000 tavuk için ise 3ila 4 dönüm arazi ve 120/150mt2 kapalı kümes gerekli dir.

  Tüm ürünlerimizin fiatlarını ONLİNE SATIŞ SİTEMİZ olan http://www.tavukmarketi.com dan inçeliyebilir ,dilerseniz alışveriş yapabilir ,üyelik yapmanız halinde ise kanpanyalardan ve sektör ile alakalı haberlerden haberdar olabilirsiniz.Ayrıca ONLİEN SİTEMİZ den paket çiftlikler alabilir yada tek tek ürün satın alabilirsiniz.İsterseniz de irtibat telefonlarımızdan yada şirket merkezine gelerek sipariş verebilir bilgi alabilirsiniz..
  Genel bir devlet desteği yok tur ama ziraat bankası vasıtasıyla bri takım krediler teşvikler söz konusu bunu bölgenizdeki ziraat bankasından bilgisini net olarak alabilirsiniz.Bir de bazı şehirlerde bazı devlet kurumları (beldiyeler,kaymakamlıklar,ziraat odaları,tarım kredi kooparatifleri,tarım il mdrülükleri) gibi kendi içinde desteklr verdiler,bu kurumlarla görüşürseniz net dah adoğru olur.

  iyi günler

  iyi günler

  Alp dündar

  Merhabalar 9 dönüm arazimize başlangıç olarak 500 tavukla organik yumurta üretim işine girmeyi düşünüyoruz.Tesis kurulum maliyeti hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

  Doğal Çiftlik

  merhaba..
  Tüm ürünlerimizin fiatlarını ONLİNE SATIŞ SİTEMİZ olan http://www.tavukmarketi.com dan inçeliyebilir ,dilerseniz alışveriş yapabilir ,üyelik yapmanız halinde ise kanpanyalardan ve sektör ile alakalı haberlerden haberdar olabilirsiniz.Ayrıca ONLİEN SİTEMİZ den paket çiftlikler alabilir yada tek tek ürün satın alabilirsiniz.İsterseniz de irtibat telefonlarımızdan yada şirket merkezine gelerek sipariş verebilir bilgi alabilirsiniz..iyi günler

  ülken kocaoğlu

  iyi gunler
  ben 500 tavukla baslamak ıstıyorum yumurtaların satısa sunulucak safa getıre bılmem ıcın bana malıyetı ne olur

  Doğal Çiftlik

  iyi günler..

  Tüm ürünlerimizi ve fiatlarınI inçelemek için sitemizde bulunan SATIŞ VE SİPARİŞ ler kısmını tıklamanız yeterli dir.Tavuk özelikleri ve diğer tüm konularda sitemizi inçelemeniz halinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

  zeki

  Merhaba ben 1000 tavukluk prefabrik çiflik kurmak istiyorum.Bana maliyeti ne olur günlük üretimim ne kadar olur ve 1000 tavuk için giderim ne olur günlük yem giderim ne olur yemin çuvalı ne kadardır.1000 tavuk ne kadar tüketir acil olarak bilgi verebilir misiniz ?bu hafta içinde bu işe başlamayı düşünüyorum.

  Doğal Çiftlik

  merhaba..
  Tüm ürünlerimizi ve fiatlarını sitemizde bulunan SATIŞ VE SİPARİŞ kısmını tıklamanız yeterli dir..
  Alıçağınız hangi cins yarka olursa sitemizde her cins in tüm özelliklerini ve yem tüketimlerini inçeliyebilirsiniz.

  iyi günler

  Ali ayaztekin

  Balıkesir Edremit bölgesinde organik yumurtacılık yapmak istiyoruz. Çadır kümes mi prefabrik kümes mi önerirsiniz. Bölge satış pazarlama ve planlama için fikriniz nedir. Konu Hakkı’nda yardımcı olur musunuz.

  Teşekkür ederim

  Doğal Çiftlik

  merhaba..

  Çadır kümes yada prefabrik kümes her ikiside kullanılabilinir,ançak izinli resmi üretim yapıçaksanız çadır kümesler mevzuattan kaldırıldığı için izin alamıyabilirsiniz. onun dışında kullanımı uygundur ,önemli olan doğru şartlara sahip kümesin olması dır.

  Bölge için ve her bölge de yumurta satışı nı her türlü gıda işi ile alakalı kişi ve firmalara satış yapabilrisiniz,halihazır da doğal yumurtaya her bölgede yoğun bir talep söz konusu dur.

  iyi günler

  Bozkır KAYIHAN

  Eskişehir merkeze bağlı rakımı 1270 olan elektriği olmayan 10 Dönüm arazi üzerine 1000 tavuk ile salma tavukçuluk yapmak istiyorum.
  1. Anahtar teslimi prefafrik kümes
  2. Organik yumurta üretimi için sertifika (Kümese konulacak civciv yaşı)
  3. 1 yıllık bakım,ısıtma ve yem masrafı (kullanılacak yemler ,aşı takvimi ,veterinerlik hizmetleri)
  4. KOSGEB vb. kamu kurum ve kuruluşlarından kredi desteği nedir?(İstenilen evrakları tedarik edebiliyormusunuz?)
  teşekkür ederim.

  Doğal Çiftlik

  Tüm ürünlerimizin fiatlarını sitemiz de bulunana SATIŞ VE SİPARİŞ ler kısmını tıklarsanız ONLİNE SİTEMİZ olan http://www.tavukmarketi.com dan inçeliyebilirsiniz.Dilerseniz alışveriş yapabilir, üye olduğunuz halinde de kampayalardan ve sektör ile işlgili haberler den haberdar olabilirsiniz.

  organik sertifikalı yumurta üretimi için 3 günlük civciv yada organik şartlarda yetişmiş 45 günlük civciv alabilirsiniz.
  Tavukların yem giderleri sitemizde yumurta tavukları ırkları katagorisinde bulabilirsiniz.alıçağınız ırka göre değişir.
  aşı olarak sertifikalı üretim yapıçaksanız farklı aşı türleri kullanmalısınız bu konuda veterinerlik firması ile anlaşma yapmanız gerekir ,ve fiatlar konusunda irtibat telefonlrımızı arıyarak net bilgi alabilrisiniz,sertifika şartları standartların dışında dır aşı konusunda.
  ısıtma gideri her bölgeye kullanılan sistem e göre değişir.
  bir takım devlet kurumları bazı destekleri kendi içinde verdiler ,bu kurumlar yeri geldi belediyeler yeri geldi tarım il mdürlükleri yeri geldi ziraat odası gibi ,
  bizden istenen her türlü evrakları temin ediyoruz..

  furkan ata

  merhabalar benim 50 dönüm arazim var ilk önce 1000 tavukla başlamak istiyorum .devlet destek veriyormu verdiği desteklerle bu işin altından kalkabilirmiyim bana çiftlik kurma maliyeti nedir söylermisiniz.

  Doğal Çiftlik

  Salma tavukçuluk yada organik yumurta sektöründe genel bir destek yok ançak bazı şehirlerde bri takım devlet kurumları kendi içinde bir çok farklı destekler verdiler,bu kurumlar belediyeler,tarım il müdürlükleri,ziraat odası,kaymakamlık,il özel idare ve tarım kredi kooparatifleri gibi.
  Tüm ürünlerimizin fiatlarını sitemiz de bulunana SATIŞ VE SİPARİŞ ler kısmını tıklarsanız ONLİNE SİTEMİZ olan http://www.tavukmarketi.com dan inçeliyebilirsiniz.Dilerseniz alışveriş yapabilir, üye olduğunuz halinde de kampayalardan ve sektör ile işlgili haberler den haberdar olabilirsiniz.

  Ersin BAYTEMUR

  Ankara Kazan ilçesinde 8 dönüm tarlam var, etrafını tel çit ile çevirdim, 130 metre kuyu açarak su buldum, elektrik için müracaat ettim çok yakınımda elektrik mevcut, eski cubuk yolu üzerinde asfalt yola cephe. son kanunla tarlam köy muhtarlığından Mahalle muhtarlığına kapsamında değerlendiriliyor, yaklaşık 5 km yakınımda bir iki tanede tavuk çiftliği mevcut.

  Sormak istediğim; Tavuk çiftliği tesisi kurabilmem için hangi makamlardan (Belediye vs) izin almam gerek bu makamların izin vermemesi söz konusu olurmu bu durumda ne yapmalıyım.

  Vereceğiniz bilgiler için şimdiden Teşekkür ederim.

  Saygılarımla;

  Ersin BAYTEMUR

  0541 292 44 55

  Doğal Çiftlik

  salma tavukçuluk ve resmi paketli doğal yumurta üretimi yapmak istiyorsanız ,tarım il müdürlüğünden ik kümes işletme numarası ve paketleme ruhsatı alabilirsiniz

  BEKİR

  MERHABA
  DÜZCE/KAYNAŞLI ‘DA İKAMET ETMEKTEYİM. 1000 ADETLİK DOĞAL YUMURTA ÇİFTLİĞİ KURMAK İSTİYORUM. ÇEŞİTLİ BİLGİLER EDİNDİM AMA PEK AÇIKLAYICI OLMADI. ÇEŞİTLİ KAZANÇ VE MALİYETLER CIKARDILAR ANCAK BENİM ÖNGÖRÜM 1 TAVUK YILDA 200 YUMURTA VERECEK GİBİ HESAPLIYORUM. BU HESAPLAMAYA GÖRE YİNE KAR BIRAKIYOR. SİZLERİNDE BİLGİSİNE BAŞVURMAK İSTİYORUM.
  YARKA İLE Mİ YOKSA YUMURTADAN CİVCİV ÜRETEREK Mİ BAŞLAMAK DAHA MANTIKLI VE KARLI OLUR?
  BİRDE 1000 LİK KÜMESİN BANA MALİYETİ NE OLUR?
  TAVUK VE CİVCİV İLE BAŞLANACAK GİBİ AYRI AYRI MALİYET CIKARABİLİRMİSİNİZ?
  TEŞEKKÜR EDERİM.

  Doğal Çiftlik

  merhaba..
  sormuş olduğunu sorular ın cevapları bir okadar uzun ve bir okadar da detaylı ,net ve sağlıklı bilgi almak için kendi adınıza da irtibat telefonlarımızı aramak daha doğru oluçak dır.

  Tüm ürünlerimizin fiatlarını sitemiz de bulunana SATIŞ VE SİPARİŞ ler kısmını tıklarsanız ONLİNE SİTEMİZ olan http://www.tavukmarketi.com dan inçeliyebilirsiniz.Dilerseniz alışveriş yapabilir, üye olduğunuz halinde de kampayalardan ve sektör ile iLgili haberler den haberdar olabilirsiniz.

  VOLKAN

  MERHABA
  SERTİFİKALI ORGANİK SALMA TAVUK ÜRETİMİ İLE ALAKALI YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR. BU KONU İLE ALAKALI BİLGİ YAPILACAK İŞLEMLER VE İZLENECEK YOL HARİTASI İLE İLGİLİ BİLGİYİ MAİL ADRESİME GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ ?

  KOSGEP BU KONUDA HİBE VEYA DESTEK VERİYORMU ?

  ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

  Doğal Çiftlik

  Merhab..

  Organik sertifika alımı için irtibat telefonlarımızı ararsanız detaylı ve daha doğru bilgi aktarımı yapabiliriz.
  Kosgep de hibe yada destek konusunda net bilgimiz yokdur ,kurumla görüşmenizi tavsiye ederiz.

  Doğal Çiftlik

  tüm ürünlerimizi ve fiatlarını sitemizde bulunan FİATLAR VE SİPARİŞ kısmına girerseniz inçeliyebilirsiniz.

  murat işeri

  bılecık bolgesınde organık yumurta işi yapmak ıstıyorum 3000 tavukluk bır kümes ıcın serfıtıka almak ıstıyorum ne kadar bır masrafım olur

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  sertifika ? devlet destegi almak için tarım il müd.,ilçe kaymakamlık,
  başvurmanız gerekir öncelikle.
  sitemizi ortada hareket eden fiyatlar sipariş tıklarsanız bilgi alabilirsiniz.
  iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.
  ilginiz için tşk.

  Kara

  1000 tavukluk prefabrik ciftlik maliyetini bana mail olarak atabilirmisiniz.

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  mail gönderilmiştir. ilginiz için tşk.

  Ceren

  genc cıftcı projesı kapsamında organık yumurta uretıclıgı ıcın basvuracagım.yerım 3 donum.hedefım 6 ayda 1000 tavuga cıkarmak.bunun ıcın organık sertıfıkası alma asamaları nedır,nasıl bır prosedur ızlenır?ucretlerı nedır?hazır alınmıs kumes yerıne her seyını kendım yapmak ıstıyorum.ılıglı mevzuat hakkında bılgı sahıbıyım ama ıse nerden baslanacagını ve onemlı puf noktalarını bılmıyorum.sımdıden tesekkur ederım cevabınız ıcın 🙂

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  genççiftçi projesine başvuru yapmanız için ilk olarak ilçe tarım a başvurmalısınız.
  organik üretim için başvuru yapmalısınız.organik olunca kümes boyutları degişiyor bilginize.
  ve bizden alacagınız yarkayıda organik sertifikalı yarka almanız gerekiyor.bunun fiyat bilgisi sitemizde mevcuttur.işe ilk önce başvuru yaparak kğmes betonu atıp kümesinizi kurarak başlıycaksınız.
  iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.ilginiz için tşk.

  Gama

  iyi günler ben tavuk isine girmek istiyorum ama kafama takilan bazi soru isaretleri var yardimci olabilirseniz sevinirim
  1) salma tavukculuk köy yumurtasi almak istiyorum 1000 le baslayip zamanla buyutmeyi dusunuyorum ama butceme uygun olan cadir kumes anahtar teslim 1000 tavukluk cadir kumes almak istiyorum tavuk marketi sitenizden takip ediyorum ve bu isi resmi yapmak istiyorum ama yorumlarda cadir kumese sertifika vermiyor yazmissiniz bu net bi sekilde aciklayabilirmisiniz ben bi kactane tavuk ciftligi gezdim bunlarin hepsi cadirdi yani bu gezdiklerimin hicbirinin resmi bir sertifakasi yokmu bu yumurtalari nasil satabiliyolar ??? simdiden tesekkur ederim

  Doğal Çiftlik

  MERHABA;
  sitemizde yazılan en son güncel bilgilerdir.eskiden veriliyordu çadır kümeslere işletim numarası fakat artık verilmiyor.devlet desteği yada işletim numarası almak istiyorsanız prefabrik olmalı kümesiniz bilginize.
  çadır kümes kurarız dilerseniz.yumurtalarınızı yine satarsınız herkes kendi pazarlığını kendi oluşturur.
  pazara markete cami önünde aklınıza gelen heryerde satışınızı doğal yumurta olarak yapabilirsiniz.05533779959 dan bilgi alabilir sipariş bırakabilirsiniz.

  resul pulat

  Merhaba iyi gunler ben 20 yasindayim koy yumurtasi isine girmek istiyorum 1000 m2 arazi uzerine herseyi dahil olmak uzere bana maliyeti ne olur ve genc yatirimci olarak bana herhangi bir destek varmidir beni bu konularda bilgilendirirseniz cok sevinirim tesekkur ederim

  Doğal Çiftlik

  merhaba,
  sitemizde bulunan fiatlar ve sipariş bölümüne tıklayarak Tavukmarketi.com sitemizde
  tüm bilgiler mevcuttur.inceleyiniz iletişim numaralarımızdan bizler sizi her zaman destek oluruz.
  genç girişimci olara devlet desteği için ilçetarım müd. başvurmalısın onlar size prosedürler hakkında bilgi vericektir.05533779959 dan biz kafanıza takılan her soruda destek oluruz.

  Suleyman

  Mrb bn organik tavuk çiftliği kurcam sertifika alcagim icin prefabrik olcak 100bin kredi 50 bin hibeli olacgi icin maliyet vs pazar nasil olur yardimci olursaniz sevinirim samsun vezirkopru ilcesinde oturuyom ve koyde yaşıyorum arazi vs kolay tek sikintim pazar olur onada dukkan acip satmayi düşünürüm en kotu memurla alir hastalar zaten koy yumurtasina

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  Hibeler destek ler için ilçe tarım ile iletişim e geçmelisiniz.
  pırefabrik kurulumlar sistemde görmüş olduğunuz gibi şartnağmelere uygun olarak hazırlanır.
  tavukmarketi.com da bilgiler mevcuttur .
  satış pazarlığınızı kendiniz oluşturmalısınız.
  0224 487 71 93 her zaman destek alabilirsiniz.

  Selçuk

  Merhaba,
  Ben ilk olarak işi öğrenmek adına 100 adet lohman brown ile başlamak istiyorum. Bu 100 adet tavuğun yumurta satışını yapmayacağım. Sizden tavukları alabilmem için çiftlik numarası almam gerekli mi? Yani her sipariş verene tavukları gönderiyor musunuz? Ayrıca genç yatırımcı teşvikleri hakkında detaylı bilgiyi mail olarak atabilir misiniz?

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  online satış sitemizde her bilgi mevcuttur.
  yarkalarımız adrese teslim gönderilir.
  en az gönderim 100 adet tir.
  kümes işletim numarası için ilçe tarım a başvuru yapmalısınız.
  genç girişimci desteği şuan bitti diye biliyorum.
  ama bu şehirden şehire değişiyor,siz yinede bulunduğunuz şehirde ilçe tarım a başvuru yaparsanız bilgi alabilirsiniz.sipariş hattı irt:0553 377 99 59

  ÇEtin TEKİN

  Merhaba 4 donum tarlamda 500 tavukluk organik yumurta işi yapıyorum, organık sertifika maliyetim ne kadar olur, bunla ilgili bilgilendirirmisiniz.

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  organik sertifikayı hayvanlarınız geldikten sonra istediğiniz ırk tavuğunuza alamassınız.
  organik şartnağmeye uygun olarak yetiştirilmiş olmalı sizde size geldikten sunra ki süreç te bu presedürlere uygun olarak yetiştirmelisiniz.
  organik sertifikalı yarkalar kişiye özel üretim dir.
  en az 3,4 ay öncesinde sipariş verilmelidir.
  minimum satış adeti 3000 ila 5000 dir.
  detaylı bilgi online satış sitemiz tavukmarketi.com
  iletişim no:0553 377 99 59

  Eşref YUMLU

  Ben işimi ilerde büyütmek üzere tavuk çiftliği kurmak istiyorum. Bu işi kar+insanlara doğal yumurta yedirme gibi bir niyetle yapmak istiyorum Daha önce bu işi yapmadım
  1 Pazarlama sıkıntım olur mu?
  2 Farklı sayılardaki tavuklarla tamamı firmanıza ait olmak üzere(arazi hariç)kuruluş maliyetim ne olur?
  3 Bu işe girmemi tavsiye eder misiniz?
  4 Kaç tavukla başlamam uygun olur?
  5 İhracat imkanı olur mu?
  6 Kosgep kredisi kullanabilir miyim?

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  detaylar online satış sitemiz olan tavukmarketi.com da
  bilgi ve sipariş hattı 0553 377 99 59 dan her zaman destek alabilirsiniz.

  tugay demirdal

  merabalar ben organik tarım öğrencisiyim ama organik yumurta yetiştiriciliği yapmak gibi bi niyetim var organik yetiştiricilikte minimum ne kadar maliyet olur sertifika şartları koşullar hakkında bilgi almak istiyorum mail atarsanız sevinirim iyi günler

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  salma tavukçuluk adına destek vermekteyiz.
  salma tavukçulukta sertifika olamaz % % organik sertifikalı üretimler maliyetli dir.
  kişisel üretim dir. en az 5000 adet lik 5 ay önceden sipariş le olur özel bir bakım ı vardır.
  detaylar tavukmarketi.com da 0553 377 99 59 destek hattından bilgi alabilirsiniz.

  Serdar ilkser pınar

  İyi günler
  2000 tavukluk bir salma tavuk işletmesi kurmak istiyorum.
  İzin alabilmek için arazi şartları neler olmalı bilgi verebilirmisiniz

  Doğal Çiftlik

  sizlere de iyi günler
  Önçlelikle izinli bir üretim yapmanız için kümesiniz yapılmalı ve kümesiniz prefabrik yada betonarme olmalı ,çadır kümeslere resmi olarak izin alınamıyor şuan için .
  kümesiniz yapıldık dan sonra bulunduğunuz ilçe nin tarım müdürlüğüne başvuru yapıyorsunuz,ilk kümes işletme numarası alıyorsunuz.

  kolay gelsin

  Ali

  Mrb kümes işletim numarası aldıktan sonra vergi vermeye baslayacakmiyim sonuçta kayıt altına alınmış olucam

  Doğal Çiftlik

  merhaba;

  işletmeyi vergiye kayıt ettirirseniz vergi ödersiniz kümes işletim numarası almak vergi ödetmez,

  http://www.tavukmarketi.com

  0553 377 99 59

  TALİP ŞAHİN

  10 DEKARLIK ARAZİ ÜZERİNE 1000 ADET ORGANİK TAVUK YUMURTASI YETİŞTİRİCİLİĞİ YAPMKA İSTRİYORUM.MAALİYETİ BANA NE OLUR ?

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  online satış sitemiz olan www. tavukmarketi.com da tüm maliyet bilgileri ve görsel resimler bulunur inceleyebilkirsiniz
  anahtar teslim çiftlikler iki çeşittir çadır vaya prefabrik.
  http://www.tavukmarketi.com
  0553 377 99 59
  0224 287 71 93
  bilgi için arayabilirsiniz tşk.

  TALİP ŞAHİN

  ayrıca devlet destekli hibe proğramlarından faydalanabilir miyim sizinle çalışoırsam ?

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  tabiyki faydalana bilirsiniz. kurulumunuzu prefabrik yaparız bu şekilde destek alabilirsiniz.
  öncelikle ilçe tarım a gidip başvuru yapmalısınız.
  destek alamasanız bile kurulumunuz prefabrik olduğu için kümes işletim numarası alma hakkına sahip olacaksınız.
  detaylar ;www.tavukmarketi.com ve irt.0553 377 99 59 & 0224 487 71 93

  Kadir

  Sadece sertifika maliyeti ne kadar olur. Çok teşekkür ederim

  Doğal Çiftlik

  web sitemiz http://www.tavukmarketi.com
  kafanıza takılan sorular adına 0553 377 99 59

  MUSTAFA S.

  merhaba. biz 1 dönüm üzerine 150 m2 si kapalı olacak şekılde salma tavuk yumurta çift. kurmak istiyoruz ama bilmediğimiz bi kaç şey var. mesela civciv olarakmı almak gerekıyor ve adet fıyatı nedır cıvcıvın. bide salma yumurta olarak resmıyete nasıl dökebılırız nereye basvurabılırz.bunları merak edıyoruz eğer maıl atarsanız cok memnun kalırım hanı malıyetı ne kadar düşük halledebilirim sizce bide resmiyete döktükten sonra bu yumurtaların pazarı varmı kendımmı pazar bulmaya çalışacam bira z merakımızı giiderirsenız memnun oluruz ııyı calısmalar mail: stunt444444@gmail.com

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  1 dönüm araziniz e 150 mt2 kapalı kümes yapmak yerine 500 lük 70 mt2 yapmanız çok daha iyi olur.
  civciv olarak değil yarka olarak almak avantajınıza olur.
  Civciv satışımız mart 1 ile satışta sistem de olacaktır
  resmiyete dökmek için ilçe tarım müd. başvuru yapabilirsiniz.
  pazar müşteriye aittir.
  kafanıza takılan sorular adına destek oluruz tavuklar adına ömürboyu danışmanlık bizden
  http://www.tavukmarketi.com
  http://www.dogalciftlik.net
  0850 840 90 79
  0224 487 71 93
  0553 377 99 59 

  mehmet

  merhaba ben ankaradan yaziyorum benim 3500 m2 arazimde organik yumurta uretiyorum fakat bu sertifika nedir maliyeti hakkinda bilgi alabilirmiyim

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  sertifikayı şu an ki tavuklarınıza alamassınız. bizden sertiifikalı yarka almanız gerekir. yada civciv alarak sertifikasyon firmalarına başvurarak sertifika şartlarına uygun bakım yapacaksınız.Biz bununla ilgili bir maliyet almıyoruz.
  Tüm Türkiyenin resmi satış sitesi olan http://www.tavukmarketi.com da detaylı tüm bilgiler mevcuttur.kafanıza takılan sorularda canlı destek hatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.0850 840 90 79 & 0224 487 71 93 tşk.

  Samet ÇAĞLAYAN

  Merhaba. 400tavukluk organik yumurta Çiftliği kurmak istiyorum. Sertifika dahil bana maliyeti ne olur? Mailime cevap yazarsanız memnun olurum

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  salma tavuk gezen tavuk yumurta üretimi için başlayabilirsiniz
  sertifikalı ürünler için sayı adetiniz en az 4000 ve 5000 olmalıdır.
  400 ile başlamak için civciv almalısınız sertifikasyon firmalarına başvurarak üretime başlayabilirsiniz.
  http://www.tavukmarketi.com da en az kurulumlarımız 500 lüktür.inceleyebilirsiniz.
  kafanıza takılan sorular adına irt. numaralarından bizlere ulaşabbilirsiniz.

  0850 8409079

  emrulah aybay

  Salma tavukçuluk ve organik yumurta üretimi için sertifika için maliyeti mail atarmısınız
  3 dönüm arazım halıhazırda 400 tavuk mevcut

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  organik yumurta sertifikası elinizdeki tavuklara olmaz.
  kişisel üretimdir sertifikalı yarkalar en az 4000 adet olmalıdır.bunun sertifika maliyeti yoktur
  yada az sayı isterseniz civciv alacaksınız sertifikasyon firmalarına başvuru yapacaksınız.
  http://www.tavukmarketi.com da detaylar var.
  kafanıza takılan sorular adına canlı destek hatlarımızı arayabilirsiniz.

  Mehmet

  İyi günler,
  Antalya Serik ilçesinde 20 dönümlük arazi üzerine 3000 tavukluk organik yumurta çiftliği kurmak istiyorum. Tüm maliyet bilgisini mail olarak atarsanız ve düşündüğüm sistemde benim yapmam gerekenler ve sizin yapacaklarınızı detaylı olarak anlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkkürler.

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  http://www.tavukmarketi.com adresimiz sistem girişli çalıştığımız online sitemizdir.
  detaylar ve maliyetler için inçeleyebilirsiniz.0850 840 90 79 dan bilgi alabilirsiniz.

  Soner

  İyi geceler ben adananın karataş ilçesinde 2000 adetlik organik yumurta üretmek için çadır yaptırmak istiyorum… 2000 adetlik çadıra ne kadarlık bir arazi lazım ve ürettiğim yumurtaları nasıl ve kime satabilirim günlük alıcı firmalar varmıdır

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  2000 adet kapasiteli bir üretim için 3 ila 4 dönüm arazi olmalıdır.
  görsel resim ve maliyetler online satış sitemizde mevcuttur.www.tavukmarketi.com inceleybilir canlı destek hatlarımızdan bilgi danışmanlık alabilirsiniz.
  satış pazar müşteriye aittir.ister perakende ister toptan satabilirsiniz.

  Muhammed ali

  1000 adetle organik yumurta işine girmek istiyorum yerim var tahmini olarak ne kadar ücret gider

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  sitemizde bulunuan fiyatlar butonuna tıklayarak online satış ssitemiz olan http://www.tavukmarketi.com adresinden maliyet bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  detaylar için canlı destek hatlarımızı arayabilirssiniz.
  0850 840 90 79

  Furkan uğur

  Biz iki genç girişimci olarak yumurta tavukçuluğu üretimi yapmak istiyoruz. İlk etapta 4000-5000 tavukla başlamak fikrindeyiz. Acaba bunun bize maliyeti nedir, sizin bu konuda herhangi bir desteğiniz olur mu? Üretilen yumurtaları fabrika bazında nası satabiliriz bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.l

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  pazar müşteriye aittir.
  desteklemeyi il ve ilçe tarım dan alabilirsiniz.
  kurulum ve yarkalar adına detaylı bilgileri http://www.tavukmarketi.com ve 0850 840 90 79 canlı destek hatlarımızdan alabilirsiniz.

  Doğal Çiftlik

  http://www.tavukmarketi.com
  0850 840 90 79 dan canlı destek alabilirsiniz.

  ahmet

  merhaba..
  Ben 200-300 adetlik tavuk çiftliği kurmak istiyorum .
  Bu işin prosödür nasıldır acaba.
  Benim arsam var àma nerden başlamam gerektiğini bilmiyorum.

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  arazinize en az 500 lük kümes kurulumu yaptırabilirsiniz içine 300 ile başlamak sizin kararınız.
  prosedürler kurulum sonrası olmaktadır.
  detaylar için http://www.tavukmarketi.com dresimizi ziyeret edebilirsiniz.
  http://www.tavukmarketi.com 0850 840 90 79

  Osman

  Salma tavukçuluk yapmacam Şubat ayında 2000 adetlik paketleme ruhsatı ve marka tescil yapmak istiyorum mümkün müdür organik yumurta da olduğu gibi salma tavukçulukta da bunu yapabilir miyim teşekkürler

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  kurulum ve ve yarkalara salma tavukçuluk adına destek vermekteyiz efendim.
  marka tescili için tescil firmalarına ruhsat için ise il ve ilçe tarım müd. basvuru yapmalısınız.
  salma tavukçulk için http://www.tavukmarketi.com adresimizi ziyaret edebilir 0850 840 90 79 dan bilgi alabilirsiniz.

  İbrahim Aykut Akıncı

  Merhaba ben kanatlı hayvan yetiştiriciği teknikeriyim.Sitenizi yeni buldum.500 başlık bir salma organik çiftlikle başlamak istiyorum.Burdur/yeşilova da ikamet ediyorum.Çadır sistemi mi yoksa prefabrik sistemi mi önerirsiniz?İzinler hakkında daha detaylı bilgi alabilirmiyim?

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  salma tavukçuluk hakkında tüm detaylar http://www.tavukmarketi.com adresimizde mevcuttur.
  kafanıza takılan soruları canlı destek hatlarımızdan öğrenebilirsiniz.
  resmi izinlere uygun olan ömürlük olan kurulum prefabrik tir.
  iyi günler dileriz..

  Yilmaz sağ

  Merhaba ben 1000 adet lik bir ciftlik kurmayi düşünüyorum ve bunuda butun herseyi ile resmi olsun istiyorum ama herhangi bi bilgi sahibi de degilim bunun icin kumes numarasi paketleme gibi konularda ortalama maliyeti ne olur acaba bunnlarla beraber devlet destekli hibe veya faizsiz kredi kullsnma sansimiz oluyormu acaba detayli bi bilgi sahibi olmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  Doğal Çiftlik

  merhaba
  Kümes işletme numarası paketleme ruhsat onayı gibi işlemler tarım il yada ilçe müdürlüklerinden yapılmakta olup maliyeti 800 tl çivarı dır.
  2018 yılı için salma tavukçuluk sektörüne açıklanan şuan bir destek yok dur
  Faizsiz kredi olarak da sektör de bildiğimiz kadarı ile bir kredi yok dur
  Ançak bunu özelikle ziraat bankası ile görüşebilirsiniz.
  iyi günler

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  Tüm Türkiye nin online satış sitesi olan http://www.tavukmarketi.com sitemizde detaylı görsel resimler çiftlik kurulum maliyetleri yer almaktadır.
  resmi izinlere uygun olması için prefabrik kümeslerimizi inceleyebilirsiniz.ruhsat almak ücrete tabi degildir.
  2018 için devlet destekleri henüz başlamamıştır nisan aylarında il veya ilçe tarım müd. başvuru yapmanız gerekmektedir.
  detayli bilgi için canlı destek hatlarımızı arayabilirsiniz.0850 840 90 79 & http://www.tavukmarketi.com
  iyi günler dileriz.

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  Tüm Türkiye nin online satış sitesi olan http://www.tavukmarketi.com sitemizde detaylı görsel resimler çiftlik kurulum maliyetleri yer almaktadır.
  resmi izinlere uygun olması için prefabrik kümeslerimizi inceleyebilirsiniz.ruhsat almak ücrete tabi degildir.
  2018 için devlet destekleri henüz başlamamıştır nisan aylarında il veya ilçe tarım müd. başvuru yapmanız gerekmektedir.
  detayli bilgi için canlı destek hatlarımızı arayabilirsiniz.0850 840 90 79 & http://www.tavukmarketi.com
  iyi günler dileriz.

  sahin

  Merhaba. Yemlerde kullandığınız maddeler buğday, mısır vs organik sertifikalı ürünler mi?

  Doğal Çiftlik

  merhaba
  organik sertifikalı yem üretimi ve satışımız yok dur,doğal rasyon katkısız gezen tavuk yemi üreitimi ve satışı var dır

  iyi günler

  Mustafa KOC

  Merhabalar,

  Mersinde 10 donum uzeride musait bir yerimiz var ve 2000 adet yarka ile gezen tavuk ciftligi kurmak istiyorum( YUMURTA icin ). Oncelikle;
  Hangi yasal kurumlara basvurmaliyim
  Bu bolgenin iklim kosullarina gore hangi IRK’i tercih etmeliyim ve 2000 adet icin fiyat politikaniz nedir? Asi karneleri ve diger belgeleri devlet onayli mi?
  Sertifika icin neler gerekli? Tum yasal izinler ve maliyet nedir?
  Daha once bu tarz bir is ile ugrasmadigim icin bakim, yetistirme ve veteriner hizmetlerinde destek/egitim veriyor musuz? Yem konusunda arazinin bir kismini yonca ekmek uygun mudur? Yem icin neler yapmaliyim?
  Prefabrik kumes kurulumu ile beraber yumurta deposu, karantina icin kumes, guvenlik odasi ve ofis ihtiyaci da vardir. Bunlari da prefabrik mi yapmaliyiz? Ne tavsiye edersiniz?
  Kisacasi bu sektore yatirim yapmak istiyorum ve fazla bir bilgim yok. Baslangictan itibaren karsilacagim adimlar ve maliyetler hakkinda bilgi almam mumkun mu?

  Saygilarimla

  Doğal Çiftlik

  Merhaba

  daha akıçı ve daha sağlıklı bilgi alabilmeniz için her soruya telefon ile iletişime geçmeniz daha ii oluçak dır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir