Piliç Geliştirme Yemi

Piliç Geliştirme Yemi

Piliç geliştirme tüm yumurta ırkı yarkaların % 5/10 yumurta verimine ulaşana kadar verilmesi gereken önemli bir yem dir.

% 5 /10 verime ulaştıktan sonra ise yumurta yemi verilir.

Piliç Geliştirme Yemi firmamız tarafından üretimi ve satışını yapmakta dır.

Tüm Türkiye ye nakliye firmaları ile 3 ton ve üzeri gönderim yapılmaktadır.

 

NOT::Tüm ürünlerimizin fiatları için anasayfada FİYAT’LAR VE SİPARİŞLER kısmınına girmeniz yeterli dir.

pilic gelistirme yemi746x1000

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

Yorumlar

  Doğal Çiftlik

  DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ VE SİTEMİZİ ZİYARETÇİLERİ SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK VE TÜM ÜRÜNLERİMİZİN DETAYLI FİATLARINI İNÇELEMEK VE HER TÜRLÜ ÖDEME ŞEKLİ İLE KOLAY VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ YAPABİLMEK İÇİN ONLİNE SATIŞ SİTEMİZ http://www.tavukmarketi.com U İNÇELİYEBİLİRSİNİZ.
  SİTEMİZDE BULUNAN SATIŞ VE SİPARİŞLER KISMINI TIKLADIĞINIZDA DİREK http://www.tavukmarketi.com YÖNLEDİRİLMİŞ OLURSUNUZ.
  Daha kolay ve daha hızlı ürün fiatlarını öğrenmek için ONLİNE SATIŞ SİTEMİZİ KULLANMALISINIZ. http://www.tavukmarketi.com

  Emrah

  Piliç geliştirme yemi yedirilmemis doğal ortamda beslenip büyümüş tavuklar yumurta yemi mı önerirsiniz yoksa geliştirme yemimi yumurta yapması için?

  Doğal Çiftlik

  piliç geliştirme yemi 16 ila 20 haftalık arası verilir tavukların % 5 ila 10 arası verimine kadar ,daha sonra 1.dönem yumurta yemi verilmeli dir.

  Mustafa

  15 haftalık tavuklara geliştirme yemi verilirse ne kadarlık bi sürede yumurta alabiliriz

  Mustafa

  Bu yemi bugdayla karıştırıp versek olurmu geliştirme yemini

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir