Pleymut Civciv

Pleymut Civciv

Firmamız da pleymut civciv satışı yapılmakta dır.1 günlük satışı yapılan pleymut tavuk civciv leri dişi erkek karışık ve ayrıca sadece dişi olarak iki türlü satış yapılmakta dır.

Pleymut tavuk civciv leri 1. gün marek aşıları yapılıp sevk edilmekte dir.

Minumum satış 1000 adet tir.

Türkiye nin her yerine gönderimi yapılmaktadır.

NOT::Tüm ürünlerimizin fiatları için anasayfada FAİT’LAR VE SİPARİŞLER kısmınına girmeniz yeterli dir.

IMG_20150615_163309k32kumes-ekipman-7

 

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

 

Yorumlar

  Bahadır Usluoğlu

  Merhaba 2000 adet pleymut dişi civciv almak istiyorum.
  öncelikle Adana’ya nasıl canlı olarak ulaştırabilirsiniz,ulaşımda telef olan hayvanlar olursa kim karşılıyor , fiyatlara nakliye dahilmi,9 taksit civcivlerdede geçerlimi
  2000 civciv için yarka oluncaya kadar aynı yerde besledigimizi düşünürsek kaç metrekare kapalı alana , kaç nipel suluğa kaç yemliğe ihtiyaç vardır.
  Aynı sorular atak s civciv içinde geçerlidir.
  teşekkürler

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  Türkiye’nin her yerine sevkiyatlarımız vardır.Adana’ya gelir civcivleriniz.
  civcivler size gelinceye kadar sorumluluk bize aittir.nakliye ödemesi yapılmaz bize aittir.
  tavukmarketi.com sitemizden alışveriş yaparak 9 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.
  300 mt2 kapalı kümes 60 adet yemlik 50 mt nipel suluk yarka olup yumurta verimine geçene kadar bu ebatlar yeterlidir ataks lar içinde aynı şeyler değişen hiçbir şey yok.sitemizi incceleyerek bilgi alabilir iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.05533779959 –0224 4877193 dan her zaman destek oluruz

  murad

  salam sizi azerbaycandan yaziram eger civciv satin almak isdesek bize gondermek imkaniniz varmi ..

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  malesef ki tüm Türkiye gönderim yapabiliyoruz.
  inşlh talep doğrultusunda olacaktır şimdilik yok efendim tşk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir