Pleymut Tavuk

Pleymut Tavuk

Pleymut Tavuk yumurta ve et verimli kombine bir ırk tır.

Pleymut Tavukları açık salma tavukçuluk için ideal tam bir bahçe hayvanı dır.

Pleymut Tavuklar diğer yumurta ırklarına göre yem tüketimleri biraz daha fazla dır.Pleymut Tavuklar ortalama günde 125/130 gr yem tüketimi var dır.

Salma Tavukçuluk ve Organik Yumurta üretimin de pleymut tavuk yıllık verimi 220/240 adet tir.

Pleymut Tavuk nadiren de olsa gurk olma özelliği vardır.

Salma Tavukçuluk ve Organik Yumurta üretiminde 20 ila 22 . haftasında yumurta girer .

Pleymut Tavuklar halk  arasında bazı yerlerde  çilli tavuk diye adlandırılmış tır.

Firmamız da pleymut tavuk üretimi ve satışı yapılmakta dır.

NOT::Tüm ürünlerimizin fiatları için anasayfada FAİT’LAR VE SİPARİŞLER kısmınına girmeniz yeterli dir.

 

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

Yorumlar

  Doğal Çiftlik

  Değerli müşterilerimiz ve sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz tüm ürünlerimizin detaylı fiatlarını öğrenmek ve dilerseniz ONLİNE ALIŞVERİŞ yapmak için http://www.tavukmarketi.com e -ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Fiat ve maliyetler hakkında sitemizde de de bulunan SATIŞ VE SİPARİŞ ler kısmını tıklarsanız da zaten http://www.tavukmarketi.com a direk geçiş yapmış olursunuz.

  Ürün fiatlarını ve maliyetlerini direk online satış sitemizden inçelemek için yapmanız gereken tek şey SATIŞ ve SİPARİŞ katogorisini TIKLAMANIZ DIR.

  nazife uslu

  5 dölüm arsam var köyde 1000 yumurta tavuğu yetisdirmek istiyorum prefabrik kümes fiyatı ne kadar ve hemen kurulumu oluyormu

  Doğal Çiftlik

  merhaba..
  Sitemizde bulunan SATIŞ VE SİPARİŞ kısmını tıklarsanız direk online satış sitemiz olan http://www.tavukmarketi.com dan tüm ürünlerimizin fiatlarını inçeliyebilirsiniz.www.tavukmarketi.com sitemize üye olabilir ve üye müşteriler için yapılan kampanya ve bilgilendirmelerden faydalanabilirsiniz.

  Prefabrik kümes kurulumu sipariş sırasına ve yapılıçak şehrin uzaklığına göre değişlendir bu süreç 10 ila 40 gün arası dır,daha net cevaplar için bu konuda irtibat telefonlarımızı arıyabilirsiniz.

  iyi günler

  Kerem

  2000 3000 tavukluk prefabrik ve diğer yapı fiyatları Hakkı’nda bilği alabilirmiyim tşk.

  Doğal Çiftlik

  iyi günler ..

  Tüm ürünlerimizin fiatlarını ONLİNE SİTEMİZ olan http://www.tavukmarketi.com dan inçeliyebilirsiniz.Dilerseniz alışveriş yapabilir üye olduğunuz halinde de kampayalardan ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz.

  Talip

  Iyi çalışmalar hayırlı işler bende bu işi yapmak istiyorum 300 yada 500 taneyle başlamayı düşünüyorum bu iş için nasıl bi zemin olmalı ve bu işin en önemli yani nedir aldıktan sonraki bakim aşamasında biraz bilgi verebilirmisiniz bide geçen lerde İnegöl tarafında kuş gribi vardı sizin yarkalar nerede yetişiyor teşekkürler

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  yarka satışlarımız en az 100 adet le başlar. kümes kurulumları ise minumum 500 adet kapasiteli,
  olarak yapılır.sizin yapmanız gereken arazinize beton veya parke taş döşemeniz sitemizi incelerseniz bunun mt2 leri paylaşılmıştır. kümes ebatlarında, olacak.tavukmarketi.com da bilgiler vardır, inceleyiniz.
  size gelen yarkalarımız aşıları tamamlanmış veteriner hizmetinden geçmiş olarak gelir.bunun sonrasında,
  kaliteli bakım,kümes kalitesi yem kalitesi size ait olup, bakımlarıyla ilgili ömür boyu bizden destek alabilirsiniz.05533779959 dan bilgi alabilisiniz

  ziya

  PLEYMUTLAR DA LOHMAN VE ATSKSLAR GİBİ HİBRİT Mİ

  Doğal Çiftlik

  evet hibrit dir.
  ve şuan pleymut satışımız yok dur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir