Red Broiler

Red Broiler ırkı et verimli bir ırk tır.

Özelikle doğal et tavukçuluğu ve organik tavuk üretiminde kullanılmakta dır.

Red Broiler ırkı doğal ve organik et tavukçuluğunda ortalam 90/100 gün arasında kesimi yapılır ve bu süre de 2.5 ila 3.5 canlı kg ağırlığına ulaşır.

Firmamızda da üretimi yapılan Red Broiler ırkı 45 gün ila 60 gün arasında satışa sunulmakta dır.45/60 günlük satışı yapılan red broiler ler ortalama 1000/1300 gr arası gelmekte dir.

Red Broiler et tavuğu dişi erkek olarak satışı yapılmakta dır.

Tüm Türkiye ye gönderimi yapılır.

NOT::Tüm ürünlerimizin fiatları için anasayfada FAİT’LAR VE SİPARİŞLER kısmınına girmeniz yeterli dir.

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

Yorumlar

  Murat gökırmak

  Etlik beyaz ve kırmızı tavuk civcivi ve kuluçkalık yumurtası almak istiyorum . Atarmisiniz 05418811886

  Doğal Çiftlik

  MERHABA ;
  bizde kuluçkalık yumurta bulunmamaktadır.
  hayırlı günler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir