Saso Et Tavuğu

Saso ırkı et verimli bir ırk tır.Saso fransız menşeyli bir et tavuğu dur.Özelikle salma olarak doğal etlik tavuk ve organik tavuk üretiminde kullanılabiliçek et verimi yüksek  bir ırk tır.

Saso lar ın hızlı et gelişimi ve et lezzetinde aroma sebebi ile salma organik etlik sektöründe çok kullanılan bir ırk olmuş tur.

Saso lar doğal et tavukçuluğunda ve organik tavuk üretimin de ortalama 100 günde kesim e gelir ve 100 gün içersinde 2.5 kg ile 3.5 kg arasında canlı ağırlıkları gelmekte dir.

Firmamız bünyesinde  saso et ırkı olarak yetiştirilmekte ve satışı yapılmakta dır.

NOT::Tüm ürünlerimizin fiatları için anasayfada FAİT’LAR VE SİPARİŞLER kısmınına girmeniz yeterli dir.

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

Yorumlar

  şule

  merhaba ben etlik tavuk bakıyorum fiyat ve ürün konusunda yardımcı olurmusunuz.

  Doğal Çiftlik

  Fiat ve ürünler için web sitemizde bulunan SATIŞ VE SİPARİŞ bölümünü tıklarsanız,ONLİNE SATIŞ sitemiz http://www.tavukmarketi.com inçeliyebilirsiniz.

  Aytekin Duvahan

  Merhaba 5000 kapasiteli betonharme etlik tavuk ciftligi kurmayi dusunuyorum ciftligin maliyeti ne kadar olur fiyat alabilirmiyim saygilar…. iyi calismalar.

  Doğal Çiftlik

  merhaba..betonarme ve kapalı sistem etlik kümesi kurulumu yapmıyoruz..Sadece salma tavuçuluk organik yumurta ve organik et tavukçuluğu üzerine hizmetlerimiz ..

  Eleştirel Bakış

  20 YIL sektörde olmak öncü oldğunuz anlamına mı geliyor. Bu içerik yanıltıcı.

  Doğal Çiftlik

  mesleğiniz eleştiri yapmak ise doğru eleştiri yapın ki bizde eleştirinizi kaale alalım ,20 yıllık olmamız tecrübelerimizin fazla olmasını gösterir,ayrıca bu sektör de türkiye de ki ilk firma ve her hizmeti kendi bünyesinde oluşturabilen tek firma dır ,bir kelimeye takılıp sırf eleştirmek adına eleştiri yapmanın bir manası yok tur ,işi bilmeden,sektörü bilmeden gerçekliğini araştırmadan neyin ne olduğunu dahi zerre kadar bilmeden laf olsun diye ve hiç bir anlam ifade etmiyen körü körüne eleştiriye de hiç açık değiliz.boşboşuna vaktimizi almayın.

  iyi günler

  Hasan Yıldırım

  Saso cinsi doğal ortamda yetiştirilmek üzere alındığında ve gerekli olan sürede beslenildiğinde bu ürünü nasıl pazara sunmamız gerekli bilgilerinizi paylaşırmısınız. Siz şirket olarak civciv verip yeterli boyuta ulaşınca kesim aşamasında hayvanları pazarlamak için geri alım yapıyormusunuz yada bu çark nasıl dönecek bilgilerinizi ve yorumunuzu bekliyorum teşekkürler

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  etlik olarak satacağınız saso lar doğal salma tavukçuluk adına her yere satabileceğiniz doğal tavuktur.
  Pazarlık konusunda biz destek olmuyoruz.
  Satış pazarlığını müşteriler kendi oluşturur.
  Saso etlik yarka satışı nı sitemizden alabilirsiniz. 05533779959 dan sipariş verebilirsiniz. tşk.

  Ergün

  100gun üzerinden hesaplanmış, biz bunu 60gun bakmış olsak ne kadar kilo elde edebiliriz?

  Gokhan

  Iui gunler kuluckalik yumurta satisiniz var mi acaba

  Doğal Çiftlik

  MERHABA

  Hayır yok dur

  iyigünler

  FIRAT KASIM

  MERHABALAR,ORGANİK ETLİ TAVUK YETİŞTİRİCİLİĞİ YAPMAK İÇİN HİBE PROGLAMLARINA BASVURDUK VE BİZDEN MAX 10000 KAPASİTELİ TESİS İÇİN PROJE VE SULUKTAN YEMLİĞE KADAR GEREKLİ HER TÜRLÜ EKİPMANLA İLGİLİ PROJE İSTEDİLER.BUNUNLA İLGİLİ TESİS PROJESİ İÇİN GÖRÜŞMEK İSTİYORUM.
  GERİ DÖNÜŞ YAPMANIZI BEKLİYORUM
  SAYGILAR

  FIRAT KASIM
  0548861006

  Doğal Çiftlik

  numaranız eksik efendim

  remzi

  <<özür dilerim ama ben bu işi hobi olarak evimin bahçesinde yapmak istiyorum.40 yada 50 adet satışınız varmı.

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  malesef efendim sayı adetimiz en az 100 adet olarak sevkiyat var
  etrafınızda alacak olan varsa 100 ü tamamlayabilirsiniz
  tşk.
  detaylar ;www.tavukmarketi.com ve irt.0553 377 99 59 & 0224 487 71 93

  muammer

  minimum satış civciv kaç adeti nakliye ücreti alıcı yamı sizemiait

  Doğal Çiftlik

  merhaba

  Sitemizde bulunan FİYATLARIMIZ VE SİPARİŞ butonuna girmeniz halinde ONLİNE SATIŞ sitemiz olan http://www.tavukmarketi.com dan fiyat ve detayları inçeliyebilir,takıldığınız konularda müşteri hizmetleri irtibat telefonumuz dan arıyarak canlı destek alabilirsiniz.

  iyi günler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir