Veterinerlik Hizmetleri

Veterinerlik Hizmetleri

Firmamızın üçretsiz bir hizmeti dir.

Her türlü konuda yada sorunlarınız da teşhis , tedavi,bilgilendirme vs gibi irtibat telefonlarımızı arıyarak uzman personelimizden sınırsız hizmet alabilirsiniz.

 

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuş dur. dogalciftlik.net internet sitemizde  Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. İster kredi kartı ile taksit imkanı ster havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz.dogalciftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

Yorumlar

  turgay bakkal

  selamlar ben 500 adet lik açık besi tavuk çifliği kurmak istiyorum organik yumurta üretmek için bana anahtar teslim kaç para ya mahal

  olur tavuklar dahil olmak şartıyla bursa yenişehirde 3 dölüm yerim var acaba yeterlimidir

  Doğal Çiftlik

  aleykümselam..

  Web sitemizde en üstte SATIŞ VE SİPARİŞ ler kısmını var burayı tıklarsanız zaten direk ONLİNE E_TİCARET sitemiz olan http://www.tavukmarkketi.com dan tüm ürünlerimizin fiatlarını inçeliyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir