Yem Deposu Konteynır

Yem Deposu Konteynır

Salma Tavukçuluk ve Organik Yumurta Üretimi yapanlar için Pratik güvenli ve kullanışlı konteynır larımız satışa sunulmuş tur.

Tavuklarınız için almış olduğunuz yemleri rahatça stoklayabiliçeğiniz ve koruyabiliçeğiniz şekilde üretilmiş tir.

Konteynır 7×3 ebatlarında giriş kapısı demir profil ve üzeri saç şeklinde ve bir adet havalandırmak için de pvc pençeresi bulunmakta dır.

Türkiye nin her bölgesine nakliye firmaları ile gönderilmekte ve direk kullanıma hazırdır.

NOT::Tüm ürünlerimizin fiatları için anasayfada FAİT’LAR VE SİPARİŞLER kısmınına girmeniz yeterli dir.

 

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız.

Yorumlar

    hüseyin

    çadır tavukculuk yapmak istiyorum yardımlarınızı beklıyorum

    Doğal Çiftlik

    sitemiz de salma tavukçuluk üzerine herkezin faydalanması bilgilenmesi için gerekli tüm bilgiler mevcuttur,fiat ve maliyetler içinde sitemizde yine bulunan SATIŞ VE SİPARİŞ kısmını tıklamanız yeterli dir,bunun dışında aklınıza takılan her konuda irtibat telefonlarımızı aramanız yeterli dir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir