Yerinde Teşhis ve Kontrol

YER?NDE TE?H?S VE KONTROL

Yerinde te?his ve kontrol hizmetimiz uzman veterinerlerimiz tarafından yapılmakta dır.Yerinde teşhis ve kontrol ler ançak müşteri görüşmelerinde ve otopsi yapıldıgı halde bir tanı konulamamış sa bu hizmetimiz verilmekte dir.

Bu hizmetimiz isteyen müşterilerimiz için de 6 aylık rutin kontrol olarak ta verilmekte dir.

Yerinde teşhis ve kontrol hizmeti gönderilen veteriner in tamamen Yol ve Yemek Giderleri ni müşteri tarafından karşılanarak hizmetten yararlanabilinir.Bu masraflar dışında veteriner  hizmeti üçreti vs gibi üçretler yoktur.

Dogal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş oldugu tecrübe ile ORGANiK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Dogal çiftlik.net internet sitemizde Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavugu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık, Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çallışması,viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularıında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Dogalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir