Yumurtalık Tavuk (Yarka)

Salma tavukçuluk,gezen tavuk doğal yumurta üretimi ve organik yumurta üretimi işletmeleri için yumurtalık yarka üretimi yapılmakta dır.

Üretimini Yapmış Olduğumuz Yumurta Irkları 

Lohman Brown

Ataks

NickBrown

Lohman Brown

İsa Tinted

Pleymut

Susex

 

Firmamız bünyesinde profösyönel kümeslerde teknik ekip ve veteriner nezaretinde yetiştirilmekte olan yumurtalık tavukların  yarka olarak satış yapılmaktadır. Tamamen  salma tavukçuluk ve organik yumurta üretimi sektörüne uygun şartlara sahip yarka lar üretilmekte dir.

Üretmiş olduğumuz tüm yumurta tavukları tüm aşıları bitmiş olarak satışa sunulmakta dır.

Üretimini yaptıgımız yumurtalık tavuk ların tamamı 1.kan civcivlerden yetiştirilmekte dir.Melez ve bozuk kan civcivlerden üretim yapılmamakta dır.

Satışa çıkacak tüm yarkalar haftalına göre dogru gramaj da olup tüm son kontrolleri yapıldıktan sonra sevk edilmekte dir.

Yetiştirilen yarka ların kümes işletmesi olan müşterilerimize bakanlık dan sağlık sevk raporları verilmekte dir.

Her ile ve ilçeye yarka teslimatı firmamız tarafından yapılmakta dır.

 

 

Doğal Çiftlik 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk ve öncü firması olmuştur. Doğal çiftlik.net internet sitemizde Salma Tavukçuluk, Organik Yumurta, Yumurtalık tavuk, Etlik Tavuk, hindi, Lohman brown, Nick Brown Tavuk, Pleymut Tavuk, Ligorin(Leghorn), Ataks Civciv, Saso Et Tavuğu, Red Broiler, Beyaz Etlik Hindi Civciv, Lohman Brown civciv, Pleymut Civciv, Köy Civciv , Tavuk Yemi, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Betonerme kümes, Kümes Ekipmanları, yemlik, Tavuk sulukları, Konteynırlar, Veterinerlik Hizmetleri, Danışmanlık , Otopsi hizmeti, Kan analiz ve labratuvar hizmetleri, Yerinde teşhis ve kontrol, Dezenfeksiyon ve Vitamin, Yerinde Aşı ve Enjeksiyon Hizmeti, Organik Sertifika, Web Site Çalışması, viol, Piliç Geliştirme Yemi, Yumurta Yemi, konularında bir çok güncel ve güvenilir bilgiyi bulabilirsiniz. Türkiyede ilk defa salma tavukçuluk alanında online satış sitesi olan tavukmarketi.com sitemizden online siparişlerinizi verebilirsiniz. ister kredi kartı ile taksit imkanı  ister havale – eft ile ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir, ve ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Doğalçiftlik.net güvencesi ile her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alabilirsiniz..

Yorumlar

  Cem

  Web Sitenizin yeni hali çok güzel ve modern olmuş tebrik ederim.

  Aşkın Kurultak

  Ben bu işle yani hem et hem yumurta üretimi işine ilgi duyuyorum . Fiyat maliyet analizi için sizden yumurta ve et için yetiştiricilik maliyetleri ile yatırım maliyetlerini rica ediyorum . 5-10 binlik düşünüyorum . Tşkler

  Doğal Çiftlik

  sizler sanırım kapalı sistem et üretimi ve yumurta üretimi mi üşünüyorsunuz yoksa organik üretimler mi ?Firmamız sadece doğal yumurta ve tavuk ve organik yumurta ve tavuk üretimi konusunda hizmet vermektedir.

  zafer fakıoglu

  merhaba ben zafer gezen tavukculuk yapmak istiyorum 20 dekar arazımvar elektiriyim ve suyum var 1000 veya1500 adet tavuk yapmak ıstıyorum malıyetı nekadar olur ve yumurtanın satışı yardımcı oluyormusunuz

  Doğal Çiftlik

  merhaba;
  tavukmarketi.com sitemizde kümes kurulımları anahtar teslim kümeslerimiz görsel resimli haliyle mevcuttur.
  sitemizi inceleyebilirsiniz.yumurta satışında herkes kendi pazarlığını kendi oluşturur.
  camiye, bakkala, kapı önünd, pazarda,mareketlere heryerde satışını rahatlıkla yapabileceginiz bir iş detaylı görüşmek için,
  0553 377 99 59 ulaşabilirsiniz.

  Doğal Çiftlik

  merhaba ;
  sitemizde bulunan siparişler bölümünü tıklayarak tavukmarketi.com sitemizden bilgi alabilirsiniz online satışlarımız günceldir fiat bilgisi paylaşılmıştır .05533779959 dan da her zaman bilgi alabilir sipariş bırakabilirsiniz.saygılar.

  muharrem karademir

  köyümde tek ettiğim bi evimiz var tahminim 180 metre kadar kapalı kümes olarak kullanabılegim ve 500 metre kare den fazla da gezebilecekleri alan var sizce ne kadr tavukla oarda ise başlama imkanım olur salma tavukculuk düşünuyorum su elektrık ve yesıllık sıkıntısı olmayan dere kenarına yakın konumda

  Doğal Çiftlik

  180 mt2 kapalı kümes te 1000/1200 adet tavuk bakabilirsiniz ançak 1000 adet tavuk 500mt 2 arazi az olur ,arazziye göre de 200/250 adet tavuk bakabilirsiniz.

  hüseyin akçiçek

  Ciftligin kurulusundan bitis asamasina kadar 1000 adet tavukla birlikte belgeler izinler butun giderlerin hesaplanarak ayrintili bir dokumanini mail adresime gonderirseniz cok sevinirim ayrica tavuklarin teminini sizden yapabiliyormuyuz?

  Doğal Çiftlik

  Asli birinçi işimiz tavuk üretimi satışıdır ,tüm ürünlerimizi ve fiatlarını ONLİNE SATIŞ sitemiz olan http://www.tavukmarketi.com dan inçeliyebilirsiniz.

  ruşen tüysüz

  merhaba mudanyada 47 dönğm düz ve hafif meyilli açık arazim var buranın bir bölümünde salma tavukçuluk yapmayı düşünüyoru.teknik destek alabileceğim deneyimli bir firma ile çalışmak istiyorum.iyi çalışmalar dilerim…

  Doğal Çiftlik

  merhaba..Dilediğiniz zaman şirket merkezine gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir